piątek, 19 września 2014

Pierwsze Urodziny:) First Birthday:)


Kochani, jak błyskawica minął roczek.
Pierwszy rok od powstania projektu jakim jest ten blog. Powstał z potrzeby pisania o modzie męskiej, zarówno tej formalnej, jak i wszelkich interesujących mnie zjawiskach około-modowych.
Pierwszy Post InauguracyjnyPisałam o podstawach w modzie formalnej i dress codzie, o filozofii zakupów, które dla mężczyzn często są dość bolesnym procesem, o moich inspiracjach. Bardzo cieszą mnie statystyki, na które będę dalej pracować, wzrastają one co miesiąc. Jest to dla mnie potwierdzeniem, że to co robię ma sens, oczywiście dzięki Waszemu wsparciu.

Postem, który odwiedzany był najczęściej  w tym roku był post Smart Casual.

Powstał ponieważ pewnego dnia odebrałam od kolegi telefon:
-Beata, czy smart casual to w marynarce czy bez marynarki... a może być dres? Szef powiedział, że będzie w dresie czyli obowiązuje smart casual, a wiesz to jest spotkanie integracyjne, ważna sprawa...
-Piotr-poczułam bluesa-daj mi 20 min. i za chwilę na blogu będziesz miał odpowiedź. Czytaj i udostępniaj wszystkim wątpiącym...
Myślę, że tych wątpiących musiało być sporo.
Reasumując dres to nie smart casual, choć zaczęłam na poważnie się zastanawiać czy nie powołać nowego nurtu w modzie męskiej pt. dres casual :)

Blogowanie daje wiele satysfakcji. Dokładnie w tym miesiącu Moda Forum napisała o moim blogu.  To pierwsza prasowa publikacja nt. mojej stronki / mam nadzieję, że nie ostatnia:)/. Bardzo dziękuję.


Na łamach mojego bloga realizuję swoje uporczywe poczucie misji, by doradzać mężczyznom w zakresie ich wizerunku formalnego, biznesowego jak i artystycznego. Polski mężczyzna może być modny i znać się na modzie. Mocno w to wierzę.


Udało mi się porozmawiać z Pawłem i Łukaszem Golcami oraz Filipem Bajonem-bardzo za te rozmowy dziękuję. 

W nowym, blogowym roku mam plany na  posty dotyczące porad, stylizacji i nowinek.
I jak zawsze trochę z życia... 
Ponieważ to pierwsza rocznica tego bloga, przygotowałam dla Was mały prezent.
Aby choć na minutę oderwać się od komputera /ja mam z tym problem/ wydrukuj magiczną kostkę i sklej.

WHITECONCEPTSHIRT  CUBE :

Poniżej tutorial jak ją zrobić:
-najlepiej wykonać kostkę ze sztywniejszego papieru,
-wydrukuj w formacie A4, 
-wytnij i sklej /ja to zrobiłam taśmą dwustronną/,
-rzucaj:)


A potem bawcie się z przyjaciółmi... może komuś los podpowie przyszłość. Ja swoją kostkę zrobiłam i wierzcie mi, w szale różnych zajęć ludzie na chwilę się zatrzymują, rzucają i uśmiechają:)
Dobrej zabawy...

Pozdrawiam wszystkich mężczyzn, czytających moje posty oraz wszystkie kobiety, które chętnie uzupełniają tu wiedzę po to, by stylizować swoich mężczyzn. 

Beata Rajczak

2 komentarze:

  1. Beatko wszystkiego naj z okaji rocznicy bloga i duzo weny i dobrych wiatrow w dalszej pracy tworczej. Pozdrawiam Beata

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo dziękuję, ja też gratuluję nowej szaty graficznej-jest pięknie. Pozdrawiam Beata

    OdpowiedzUsuń