wtorek, 22 października 2013

Fashion Week Poland Łódź

  Niestety, w niedzielę zakończyło się całotygodniowe święto mody, którym jest Fashion Week Poland . Łódź to miasto, które nie tylko kształci od wielu lat projektantów na Akademii Sztuk Pięknych, ale od ponad dziewięciu edycji pokazuje najnowsze kolekcje, tak doświadczonych, jak i młodych designerów. Tu przez cały tydzień można dosłownie żyć modą, pokazy odbywają się na ASP, na terenie XIX wiecznej fabryki L.Grohmana i na Piotrkowskiej .
Ponieważ media i Facebook obfitują w sporą ilość informacji i zdjęć z tej imprezy, ja pozwolę sobie na przedstawienie moich inspiracji podczas zwiedzania SZOWROOMU-miejsca gdzie projektanci prezentują i sprzedają swoje projekty.


BIANCA CAVATTI -świetna biżuteria oparta na zasadzie: kupujemu podstawę bransoletki czy pierścionka i dobieramy do tego klips, który można wymienić. Ja nabyłam  plecioną bransoletkę z gustownym srebrnym klipsem.
www.biancacavatti.com

ID.FOR.FUN-to zupełnie inna w charakterze kolekcja biżuterii. Nowoczesne formy i nowatorskie materiały, z których jest wykonana są  odzwierciedleniem poszukiwań projektantów prezentowanych tu form. Świetny dodatek do nowoczesnych, minimalistycznych konstrukcji  modnych teraz ubrań.
www.idforfun.comMARTHU - kolorowe muchy, które zestawić można z koszulą o tym samym druku, albo i nie. Same muszki były fascynujące i fajnie wyeksponowane, a nadruki, proponowane przez firmę powstają przy współpracy z innymi artystami.
www.marthu.com Ludzie, którzy budują atmosferę tych pokazów a swoim strojem czy stylizacją inspirują innych:
projektanci, dziennikarze, styliści i blogerzy. Ja starałam się uchwycić wizerunek Panów, którzy pełną     
garścią czerpią z klasyki mody męskiej, swobodnie ją interpretując. Dziękuję za wspólne fotki, 
podaje kontakt na ciekawe stronki  i czekam na następną, jubileuszową, 10-tą edycję Fashion Week Poland Łódż.

www.fashionableinnovations.com
www.shop.scarpadolce.pl
www.justgavel.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz